1 Temmuz 2011 Cuma

Elit Bloggerlar Sizleri Selamlıyor


Spor dünyasında bir şeyleri değiştirmenin artık zamanı geldi. Takip ettiğiniz sporlara dair tüm bildiklerinizi ve okuduğunuz, izlediğiniz, yorumlarını dinlediğiniz herkesi unutun. Çünkü artık biz varız, artık elit blog yazarları var, artık EBB var...

Biz kimiz?

Bizler elit bloggerlarız. Yaşadığımız hayattan tutun ilgi alanlarımıza, hatta attığımız adımlara kadar her konuda bir farkımız var. Sizler sporun dağdaki çobanlarıysanız bizler de Aysun Kayacı'larıyız. Ama bir Alex değiliz.

Bizler dünyanın her köşesindeki "istisnasız" her spor faaliyetini izleyen, takip eden, analiz eden ve yorumlayan bilge spor ulemalarıyız. Badmintondan çim hokeyine, beyzboldan squash'a kadar aklınıza gelen gelmeyen, bildiğiniz bilmediğiniz, duyduğunuz duymadığınız her sporun gerçek takipçileri ve usta yorumcularıyız.

Her insan evladı gibi bizlerin de nadiren de olsa danışmak, başvurmak için kaynağa ihtiyacı olabiliyor. Yeryüzünde olup biten yüzlerce sporun her detayını bilmek elit yazarlar için bile kolay bir şey değil. Böyle istisna zamanlarda ise imdadımıza internetin bizler kadar olmasa da muhteşem üçlüsü yetişiyor. Google, Youtube, Wikipedia.

Youtube+Google+Wikipedia = Bilgi ve Birikim

Youtube+Google+Wikipedia+Viski+Pipo+Şezlong = Elit Blogger = BİZ


Sizlere ne sunuyoruz ?

Sizlere sporu gerçek spor insanlarından takip etme fırsatı sunuyoruz. Her satırı, her kelimesi, her cümlesi ayrı bir gözlem, tecrübe ve emek olan spor analizlerimizi takip etme ve derin bilgi birikimimizden faydalanma imkanı veriyoruz.

Spor medyasındaki ulema kirliliğine bir son veriyoruz. 1 spor için 1 kişiyi takip etmek yerine tüm sporlar için sadece bizi takip etme şansı tanıyoruz.

Bizlere nasıl ulaşabilirsiniz ?

Belli bir seviyede yaşayan, elit düzeyde bir hayata sahip insanlar olarak herkesi kendimize muhatap almamızı bekleyemezsiniz. Ancak yine de bizleri blogun haricinde takip edebilme imkanını da sizlere veriyoruz.

Elit Blogger Birliği Resmi Twitter Hesabı : https://twitter.com/Elitbloggers

Elitliğimizin sembolü twitter hashtagımız : #EBB

Hiç yorum yok: